Szamba betonowe Bardo

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Bardo

Szambo betonowe Bardo

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę oraz niszczenie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik lub myć auto przez dekady!