Szamba betonowe Bielawa

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do wielu problemów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Bielawa

Szambo betonowe Bielawa

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i nieszczelności. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez lata!