Szamba betonowe Bierutów

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Bierutów

Szambo betonowe Bierutów

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!