Szamba betonowe Bolków

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Bolków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Bolków

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.