Szamba betonowe Chocianów

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Chocianów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chocianów

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.