Szamba betonowe Chojnów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Chojnów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chojnów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.