Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Duszniki-Zdrój

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.