Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Jaworzyna Śląska

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.