Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Szambo betonowe Jelcz-Laskowice

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i niszczenie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!