Szamba betonowe Kamienna Góra

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kamienna Góra

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kamienna Góra

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to duży problem dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.