Szamba betonowe Karpacz

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Karpacz

Szambo betonowe Karpacz

Najwyższej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez lata!