Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem być wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu problemów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Szambo betonowe Kąty Wrocławskie

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę i niszczenie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!