Szamba betonowe Kłodzko

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kłodzko

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kłodzko

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.