Szamba betonowe Kowary

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kowary

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kowary

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.