Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lądek-Zdrój

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.