Szamba betonowe Leśna

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Leśna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Leśna

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.