Szamba betonowe Lubań

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Lubań

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubań

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.