Szamba betonowe Lubawka

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Lubawka

Szambo betonowe Lubawka

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie części zawartości i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez lata!