Szamba betonowe Lubomierz

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może więc zostać wkopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Lubomierz

Szambo betonowe Lubomierz

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!