Szamba betonowe Międzybórz

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Międzybórz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Międzybórz

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.