Szamba betonowe Międzylesie

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Międzylesie

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Międzylesie

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.