Szamba betonowe Milicz

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Milicz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Milicz

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.