Szamba betonowe Mirsk

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Mirsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mirsk

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.