Szamba betonowe Niemcza

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Niemcza

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Niemcza

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.