Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu problemów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Szambo betonowe Oborniki Śląskie

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę oraz pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez dekady!