Szamba betonowe Oława

Oferujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne prace montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Oława

Szambo betonowe Oława

Wysokiej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i niszczenie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!