Szamba betonowe Olszyna

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Olszyna

Szambo betonowe Olszyna

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i nieszczelności. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!