Szamba betonowe Piechowice

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Piechowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Piechowice

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.