Szamba betonowe Pieńsk

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pieńsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pieńsk

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.