Szamba betonowe Piława Górna

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Piława Górna

Szambo betonowe Piława Górna

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!