Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Polanica-Zdrój

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.