Szamba betonowe Prochowice

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Prochowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Prochowice

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.