Szamba betonowe Prusice

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem być wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Prusice

Szambo betonowe Prusice

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!