Szamba betonowe Radków

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Radków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Radków

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.