Szamba betonowe Ścinawa

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być drogie. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Ścinawa

Szambo betonowe Ścinawa

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający za darmo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!