Szamba betonowe Siechnice

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Siechnice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Siechnice

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.