Szamba betonowe Śrem

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Śrem

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Śrem

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.