Szamba betonowe Środa Śląska

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Środa Śląska

Szambo betonowe Środa Śląska

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!