Szamba betonowe Stronie Śląskie

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Stronie Śląskie

Szambo betonowe Stronie Śląskie

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie i pękanie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!