Szamba betonowe Strzelin

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Strzelin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Strzelin

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.