Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Szambo betonowe Świeradów-Zdrój

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!