Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szczawno-Zdrój

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.