Szamba betonowe Twardogóra

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Twardogóra

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Twardogóra

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.