Szamba betonowe Wleń

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Wleń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wleń

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.