Szamba betonowe Wojcieszów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wojcieszów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wojcieszów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.