Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ząbkowice Śląskie

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.