Szamba betonowe Zgorzelec

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Zgorzelec

Szambo betonowe Zgorzelec

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!