Szamba betonowe Złotoryja

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Złotoryja

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Złotoryja

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.