Szamba betonowe Brodnica

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z już świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Brodnica

Szambo betonowe Brodnica

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie sporą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez dekady!