Szamba betonowe Brześć Kujawski

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Brześć Kujawski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Brześć Kujawski

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.